I protézy se kradou, známe ale prevenci

Neúmyslné poškození protézy nebo třeba i její odcizení se pro vás může stát velmi nepříjemnou a mnohdy i nákladnou záležitostí. Komerční pojištění protéz je u nás prozatím z několika důvodů bohužel zanedbávanou prevencí. Uživatelé o této možnosti ve většině případů ani nevědí a až na výjimky nedokážou vhodný pojistný produkt nabídnout ani sami pojišťovny.

I přesto ale existuje optimální řešení ušité přímo na míru hendikepovaným. Takovým pojištěním mohou uživatelé krýt všechny škody vzniklé náhle, neočekávaně, nešťastnou shodou okolností či jiným nepředvídatelným způsobem (pád, náraz jiného předmětu, dopravní nehoda, vandalismus, všechny živelní škody, odcizení a loupež). Sami dobře víte, že protéza často představuje hodnotu i statisíců korun, které se rozhodně pojistit vyplatí.

Nejsme pojišťovacími agenty, přesto jsme se ale rozhodli dělat této problematice osvětu. V oboru se pohybujeme už natolik dlouho, abychom věděli, že má takováto prevence smysl.

O pojištění protéz jsme vytvořili stálou stránku z odkazem přímo z home page. Naleznete ho v zelené sekci Podpora a pomoc >> Pojištění protéz. Tady si můžete přečíst o konkrétních případech, dozvíte se, kolik přesně pojištění protézy stojí a stáhnout si můžete i vzorovou smlouvu pojištění kolenního kloubu C-Leg 4. A sdělíme vám zde i to nejdůležitější: na koho se v případě vašeho zájmu obrátit…