Varianty

_29212_169_4c_wb_1_16_9_teaser_threecolumnProduktová řada Triton

Kromě základní verze Tritonu jsou k dispozici vysoce kvalitní protetická chodidla: Triton Vertical Shock, Triton Harmony, Triton Low Profile a Triton Heavy Duty. Všechny mají jednotnou základní konstrukci Tritonu. Jejich funkce však splňuje specifické požadavky různých uživatelů.

TritonTriton

Cílem dobrého protézového chodidla je vytvořit co nejpřirozenější obraz chůze. Zde hraje hlavní roli funkce, které se říká odval chodidla. Čím je odval protézového chodidla jemnější, tím je obraz chůze hladší. Díky jedinečné konstrukci zajišťuje Triton nejen přesně takovou vlastnost, ale také stabilitu, bezpečnost a dobrou kontrolu na nerovném povrchu, a to s vynikajícím uživatelským komfortem.

Triton Vertical ShockTriton Vertical Shock

Triton Vertical Shock vám zajistí výraznější tlumení rázů. Síly působící na pahýl při chůzi, běhu a zejména intenzivních sportovních aktivitách jsou maximálně snížené. Chodidlo vám proto zajistí spolehlivou podporu i při extrémní zátěži.

Triton Harmony.Triton Harmony

Stejně jako Vertical Shock vám i Triton Harmony zajistí výraznější tlumení rázů.  Varianta Harmony má dále aktivní systém podtlaku, který zlepší ulpění pahýlu v protéze. Toto pevné spojení vede ke zlepšenému vnímání pomůcky a dalšímu zlepšení bezpečnosti v každé situaci. Systém Harmony pomáhá také stabilizovat objem pahýlu.

Triton Low Profile.Triton Low Profile

Triton Low Profile poskytuje výhody dynamiky a flexibility tam, kde je omezená stavební výška, tj. vzdálenost konce pahýlu od země, takže by bylo obtížné použít příliš vysoké standardní chodidlo. Díky titanovému adaptéru a nerezovým šroubům je chodidlo mimořádně přizpůsobivé a také voděodolné.

Triton Heavy Duty.Triton Heavy Duty

Heavy Duty nabízí vysokou mezní nosnost pro velmi aktivní uživatele. Ottobock doporučuje vysoce odolné chodidlo Heavy Duty pro extrémní pracovní a rekreační činnosti, pro kontakt s vodou nebo vlhkostí a pro vysoké zátěže. Korozivzdorné kovové části a šrouby také zajišťují odolnost chodidla vůči vodě.