Chodidla

1C60 Triton

1C60 Triton

Chodidla Triton jsou vhodná pro nejaktivnější uživatele, kteří potřebují okamžitou reakci protézy, chtějí jí mít stále pod kontrolou a dávají jí zabrat od rána do večera. (SA 3-4)

Zobrazit  

 
1C50 Taleo

1C50 Taleo

Taleo je určeno pro aktivní uživatele, kteří se pohybují v různých vnitřních i venkovních prostředích, kladou důraz na bezstarostnou chůzi a schopnost jít kamkoliv, kam je život zavede. SA (3-4)

Zobrazit  

 
1C40 C-Walk

1C40 C-Walk

Karbonové protézové chodidlo C-Walk podporuje symetrický vzorec chůze a současně redukuje namáhání na obou stranách těla. SA (3-4)

Zobrazit  

 
1C30 Trias

1C30 Trias

Přirozeně tvarované protézové chodidlo 1C30 Trias vyznačuje nápadně atraktivním vzhledem a aktivitou s velkým komfortem. SA (2-3)

Zobrazit  

 
1C11 Terion K2

1C11 Terion K2

Chodidlo Terion K2 je vhodné pro uživatele, kteří pro své každodenní aktivity potřebují mobilitu a zvýšenou bezpečnost. Chodidlo je vybaveno měkkým podpatkem pro pohodlný a bezpečný došlap. SA (1-2)

Zobrazit  

 
1E95 Challenger

1E95 Challenger

Od rekreačního běhání v lese přes rychlé a prudké změny směru na basketbalovém hřišti až po boční úkroky na tenisovém dvorci. To vše nabízí multifunkční sportovní chodidlo Challenger.

Zobrazit  

 
1B1-2 Meridium

1B1-2 Meridium

Meridium nabízí kromě vysoké přizpůsobivosti a přirozenějšího pohybu, také vysoký stupeň bezpečnosti. Jedinečná čtyřosá konstrukce s hydraulickým ovládáním v reálném čase přizpůsobuje rychlost pohybu stavu povrchu (svahy, schody).

Zobrazit  

 
1A1-1 Empower

1A1-1 Empower

Empower umožňuje urazit delší vzdálenost rychleji a s menší námahou. Je to jediné chodidlo s aktivním přísunem energie při chůzi nebo běhu.

Zobrazit