Výhody

Protéza pro vysoké zátěžeVhodná pro vysoké zátěže

Na sportovní protézu jsou kladeny vysoké požadavky. Musí být tuhá, ale zároveň také lehká a kompaktní. Kolenní kloub musí dokázat odolat vysoké zátěži, protože síly působící na protézu při běhu jsou větší než při chůzi.

 

Optimální švihová fázeOptimální švihová fáze

Kolenní kloub 3S80 Sport používá upravenou formu patentované rotační hydrauliky Ottobock. Vyznačuje se tak speciálním řízením švihové fáze, která je optimálně přizpůsobena pro běh.

 

Strečink a rozcvičkaStrečink a rozcvička

Před každým sportovním výkonem je důležité důkladně se rozcvičit. Pro mnoho sportovců je strečink součástí každodenní rutiny sloužící buď jako prevence před poraněním, nebo jen k uvolnění. Proto je 3S80 Sport vybaven zámkem, který můžete snadno ovládat rukou.

 

Vysoký návrat energieVysoký návrat energie

Karbonové planžetové chodidlo 1E90 Sprinter zajišťuje vynikající návrat energie pro dynamický běh, který tak vyžaduje méně energie. Dodává se v šesti verzích tuhosti pro různé tělesné hmotnosti.

 

V přírodě i na tartanové drázeV přírodě i na tartanové dráze

Sportovní protéza, kterou je možné používat na různých typech terénu – jako pro jogging v parku, tak pro pro sprint na tartanové dráze. K dispozici jsou dva různé typy podrážek, které můžete snadno vyměnit.

 

Různé sportyRůzné sporty

Pro jogging, sprint, skoky nebo Nordic walking… Se sportovní protézou můžete plně realizovat svůj potenciální výkon při aktivitách, které si vyberete.