Výhody

S kloubem Genium X3 se můžete sprchovat, chodit plavat i pracovat ve vlhkém prostředí.Vodotěsnost

S kloubem Genium X3 se můžete sprchovat, chodit plavat i pracovat ve vlhkém prostředí. Vybrané materiály jako je titan, zušlechtěný hliník, nerez ocel a prvotřídní laky spolu s těsnícími komponety chrání citlivé senzory a elektroniku kloubu. Genium X3 je odolné vůči vodě i korozi. Otevírá tak dříve netušené možnosti.

Genium X3Okamžité reakce

V mnoha situacích potřebujete okamžitou reakci – při přecházení ulice, kdy se znenadání objeví auto, nebo třeba když máte děti, které vás neustále přivádějí do nečekaných situací. Genium X3 reaguje pružně díky režimu chůze-běh. Přechody z chůze do běhu identifikuje elektronika během mikrosekund a koleno samo reaguje.

Sportovec s protézou Genium X3.Sport

Bez ohledu na to, jaké jsou vaše požadavky na sport, režim běhu s vámi drží krok. Byl vyvinut speciálně pro sportovní aktivity. Jeho funkce jsou přizpůsobeny chování při běhu a vycházejí z přirozeného vzoru. Bere například na zřetel zvýšené maximální natažení v koleni, nutné pro běh.

Pro každou příležitost.Pro každou příležitost

Rychlá i pomalá chůze, stoupání do schodů střídavou chůzí, překonávání překážek přirozeným pohybem, bezpečné stání na svahu nebo chůze pozpátku – díky nejnovějším technologiím reaguje Genium X3 inteligentně na každodenní situace. Dokonce se dokáže přizpůsobit i různé váze obuvi a oděvu.