TF liner 6Y87 se přizpůsobí přirozenému tvaru pahýlu

Liner 6Y87 Skeo 3D (TF)Protetický minimag 07/07/2015

Nedávná novinka, liner 6Y87 Skeo 3D pro amputované ve stehně, přináší uživateli pohodlnější nošení, protože jeho tvar odpovídá přirozenému tvaru pahýlu, liner je pružnější a lépe se navléká. Je to špičkový výrobek ve stejné cenové hladině jako ostatní linery.

Stehenní pahýl mívá velké množství měkkých tkání. Skeo 3D je jim dokonale přizpůsobený a v distální oblasti je nejprvé kónický. Díky tomu se měkké tkáně nezúží a neposouvají nahoru, ale naopak jsou jemně uloženy. Horní oblast lineru je zase tvarovaná válcově, takže je pahýl dobře obepnutý. Speciální vnější textilie pak usnadňuje nasazování a snímání lineru.

Při objednávání je obvykle lepší zvolit menší velikost, než jste zvyklí. Pokud budete chtít, můžeme vám zaslat dvě nebo tři velikosti, abyste mohli vyzkoušet tu správnou, a ostatní nám můžete vrátit.


Můžete se také podívat na video s uživatelem lineru 6Y87 Skeo 3D. Jan se po amputaci ve stehně ve svých 60 letech nevzdal. Odmítl strávit zbytek života na vozíku i bezbariérové úpravy jeho domu. Rozhodl se, že bude žít jako dřív. S manželkou vyrazil na dovolenou na Mallorcu, jejíž krásy poznává při jízdě na  kole, Segway nebo z koňského hřbetu.