Rozšiřujeme náš web o sekci „Naše produkty“

Nová sekce Naše produktyProtetický minimag 28/07/2015

Do dnešního dne jsme na tomto webu publikovali spíše obecné informace na téma „amputace“ zejména pro samotné uživatele protéz. Snažili jsme se amputovaným ukázat, že i s protézou mohou žít kvalitní život, namotivovat je a nasměrovat na správnou cestu, která vede třeba i k vám, našim zákazníkům. Z reakcí, které nám chodí zpět, vše vypadá, že jsme na správné cestě.

Nyní jsme přistoupili k plnění další části webu mojeproteza.cz. Chceme uspokojit i amputáře, kteří na internetu hledají detailnější informace o jednotlivých produktech. Zveřejnili jsme proto sekci Naše produkty rozdělenou do několika kategorií (kolenní klouby, chodidla, linery, atp.), ve kterých uživatelé najdou přehledy výhod konkrétních produktů, jejich fotografie, produktová i lifestylová videa, ale i technická data. Prozatím jsme na stránky umístili ty nejdůležitější či high-tech výrobky, postupem času ale budou přibývat další.

Pevně věřím, že bude tato část webu pro vaše pacienty prospěšná. Informujte je, prosím, o této prezentaci produktů Ottobock. V konečném důsledku možná při komunikaci s pacientem pomohou stránky i vám snadno představit jednotlivé části protézy.
Nová sekce Naše produkty