Rekordní úspěch Andělské aukce i díky našemu přispění

Vánoční čas je období, které přináší určité zklidnění do našich mnohdy uspěchaných životů. Je příležitostí k návštěvě blízkých, k hodnocení uplynulého roku a v neposlední řadě také k různým tradicím. Pro nás je jednou takovou tradicí i účast na Andělské aukci podporující centrum Arpida v Českých Budějovicích. Centrum Arpida tak kromě celoroční technické a sociální pomoci od naší firmy podporují v rámci Andělské aukce i zaměstnanci samotní. Ti se již třetím rokem skládají na obrázky z aukce a společně s ostatními dražiteli tak přispívají k zajištění provozuschopnosti tohoto rehabilitačního centra. Letošní rok jsme mezi sebou na obrázek vybrali rovných 10.000,- Kč!

VIII rocnik-kolaz

Aukce se uskutečnila v pondělí 14.12.2015 v DK Metropol České Budějovice.

Během večera se vydražilo celkem 28 obrázků z arteterapeutického ateliéru, který vede paní Mgr. Alena Jankovská a sklízí s ním velké domácí i mezinárodní úspěchy. V letošním roce byla tématika obrázků opět zcela ojedinělá – týkala se zejména říše zvířat, přírody, indiánů. Chybět ale nemohly ani tradiční andělé a českobudějovická kašna.

Každý z obrázků má svého patrona, který se během andělského večera snaží svým slavným jménem dopomoci k vydražení obrázku. Tím nejvýraznějším patronem byl letos jeden z nejlepších hokejistů planety Jaromír Jágr, který kromě výše zmíněného přispěl i vlastním dresem Floridy Panthers s číslem 68. Celkově se tak i s touto významnou pomocí podařilo vybrat úctyhodných 705.000,- Kč, což je nejvíce v historii této charitativní aukce.

Za nás, zaměstnance firmy Ottobock ČR jsme do aukčního boje vyslali odborného konzultanta Marka Mertla, který je v Arpidě jako doma a měl tak největší šance na „domácím” hřišti uspět. Marek nakonec zakoupil krásný obrázek „Tygřík“ od malířky Elišky, který již visí na stěně v našem firemním domě. Zbytek z našich 10.000,- Kč dáme samozřejmě k dispozici organizátorům z Arpidy – určitě pro tuto částku najdou vhodné uplatnění 🙂

DSCN0089

 

 

 

 

Více informací a dražené obrázky naleznete na www.andelskyvecer.cz.