Program Mezinárodního školení Ottobock 2015

Protetický minimag 18/08/2015

Společná fotografie z Mezinárodního školení Ottobock 2013.Pokud ještě nejste přihlášeni na říjnové Mezinárodní školení v Hustopečích, je tento článek právě pro vás. Přicházíme s detailním programem této akce, který vás přesvědčí, že na tomto školení nemůžete vy ani vaši kolegové chybět.

Stejně jako v posledních dvou ročnících se během dvou dnů dozvíte teoretický základ pro praktické workshopy, které povede celkem 11 školitelů z Ottobock ČR a Slovensko. Témata workshopů mají tento rok protetický podtext a vy se tak můžete těšit na:

  1. Amputaci v noze
  2. Sportovní protézy
  3. Dynamic Vacuum System
  4. Terapii na lehátku
  5. Novinky v mechanických kolenních kloubech
  6. C-Leg 4
  7. Socket Technologies
  8. Vady chůze u amputovaných
    + bonus: Bionické posezení u piva s praktickou ukázkou nové řady mechatronických kloubů C-Leg 4, Genium 2015, Genium X3 2015

Z programu, který jsem zde nastínil a který si můžete v kompletní podobě níže stáhnout, je zřejmé, že se jako první v České republice setkáte s převratnými novinkami v našem portfoliu – novou řadou bionických kolenních kloubů, podtlakovým systémem Dynamic Vacuum System, sportovními chodidly a dalšími produkty.

Jelikož na toto školení přijede vždy více než 100 účastníků z ortoticko-protetické branže, stává se tato akce i velmi příjemnou společenskou událostí. Po prvním dni školení si tak můžete během společné večeře ve sklípku popovídat s přáteli, se kterými se třeba už tak často nevídáte.

S účastí nezapomínejte ani na fyzioterapeuty, se kterými spolupracujete. Toto školení může být velmi přínosné nejen pro ně z pohledu informačního, ale také pro vaši vzájemnou spolupráci. Momentálně máme zažádáno o souhlasné stanovisko pro přidělení kreditů UNIFY.

Přihlásit se na školení můžete ihned pomocí on-line formuláře zde, uzávěrka registrací je již 4. září!

Těšíme se na viděnou v Hustopečích!


Stáhněte si soubor:

Mezinárodní školení Ottobock 2015 - Program

Stáhněte si program školení v Hustopečích v PDF. Rozdělení do barevných skupin se dozvíte při registraci před začátkem školení.

 

Podívejte se, jak vypadalo toto školení na protetické téma v roce 2013: