Nová sekce: Technické informace ke stažení

Protetický minimag 19/01/2016

Technicke_informace_ilustrativni_obrazek

Jelikož nás v posledních měsících stále častěji žádáte o zaslání technických informací pro nejrůznější postupy výroby protéz, rozhodli jsme tyto naše „kuchařky“ umístit na stránky. V sekci „Pro ortotiky-protetiky“ jsme vytvořili novou složku, kde najdete všechny technické informace v PDF volně ke stažení.

Prozatím zde naleznete 12 souborů například s tématem výroby sádrového negativu a pozitivu, laminace, výroby protézy po exartikulaci v kolenním kloubu, se systémem KISS Lanyard nebo ProSeal a další. Postupem času budeme samozřejmě přidávat další a další. Můžete si být jisti, že v této sekci vždy najdete ty nejaktuálnější postupy.

Nezapomínejte ale, že veškeré informace v těchto brožurách jsou zohledněny a ověřeny při používání materiálů a komponentů Ottobock. Tyto postupy také nenahrazují prezenční formu odborných seminářů, které pořádáme v našem firemním domě.

Věřím, že vám naše technické informace pomohou zjednodušit a zefektivnit proces výroby u vás ve firmě a vaši pacienti budou odcházet vždy s úsměvem.

Technické informace si můžete prohlédnout a stáhnout zde:

mojeproteza.cz/podpora-a-pomoc/pro-ortotiky-protetiky/technicke-informace/