Informace pro majitele ortoticko-protetických pracovišť

Vážení kolegové, partneři a přátelé,

usilovně pracujeme na spuštění nového webu, na jehož testovací verzi se právě nacházíte.

Jeho součástí bude i interaktivní mapa se sítí protetických pracovišť. Po kliknutí na konkrétní značku se návštěvník webu dostane na stránku s prezentací vaší firmy.

Do těchto prezentací jsem zatím dal informace, které jsme od vás dostali do brožury „Amputace… A co teď?“ Někdo toho tam má tedy více, někdo méně. U každé firmy je pak kontaktní formulář, kterým návštěvník webu odešle e-mail přímo na vaši firmu (není však zatím funkční).

Prosím vás všechny tedy, abyste učinili následující kroky:
1. Prohlédněte si prezentaci své firmy, proklikejte se všemi odkazy a záložkami a pokud budete chtít cokoli změnit nebo upravit, dejte vědět, s ničím nebude problém.
2. Prohlédněte si prezentaci ostatních firem, a pokud by se vám zalíbil nějaký prvek, dejte také vědět, můžete ho tam mít.
3. Pokud budete chtít, aby zprávy z formulářů odcházely na jinou e-mailovou adresu, než kterou jste nám poskytli do brožury, napište mi ji. Zatím je tam vložená adresa z brožury.

Své požadavky můžete posílat e-mailem na adresu hatak@ottobock.cz.

Zvláště doporučuji věnovat pozornost mapkám u vašich prezentací a jejich funkčnosti. Věřím, že se vám to bude líbit. Samozřejmě si můžete projít i další části webu, jen upozorňuji, že ne všechno zatím funguje a vypadá tak, jak by mělo. Jde přeci jen o prozatímní, testovací verzi.

Mapu protetických pracovišť si zobrazíte kliknutím sem.