Fotografická soutěž Život nejen na kolech

Potkáváte se s hendikepem a rádi fotíte? Spojte to. Zúčastněte se soutěže Život nejen na kolech.

Letos se bude pod záštitou Ligy vozíčkářů konat už devatenáctý ročník fotosoutěže Život nejen na kolech. Tato brněnská organizace pomáhá hendikepovaným žít podle svých představ a také se právě prostřednictvím fotografií snaží ukázat veřejnosti, jaký život s postižením je.

Jak dokazují tisíce fotografií, které jsou ke zhlédnutí v archivu na webových stránkách www.nejennakolech.cz, někdy je plný zážitků, jindy je všední a obyčejný. Rozhodně je ale nezaměnitelný. Stejně jako soutěž Život nejen na kolech. Každý rok se v ní sejdou téměř dvě stovky snímků, které vyhodnotí porota složená z předních českých fotografů. V loňských letech jí předsedal Jindřich Štreit.

Autoři vítězných fotografií dostanou hodnotné ceny a navíc budou jejich snímky vystaveny v říjnu v Galerii Vaňkovka.

Soutěžní fotografie je možné posílat v elektronické podobě od 1. července do 30. září na adresu prezentace@ligavozic.cz. Je nutné uvést jméno a kontaktní údaje autora fotografie.
Více informací najdete na www.nejennakolech.cz.

Co můžete vyhrát?

V minulosti fotosoutěž podpořilo několik firem, díky nimž vítězové získali například fotoaparáty (Olympus), tisk fotoobrazů (Digitální studio), fotokurzy (Fotorádce.cz), knihy o fotografování (iFotoVideo), vybavení do koupelny (Novaservis), kalendáře, knihy s povídkami českých autorů atd.

Start fotosoutěže: 1. července 2014

Uzávěrka fotosoutěže: 30. září 2014

(zdroj: ligavozic.cz)

Galerie vítězných fotografií 2013