Výhody

Pevně drží

Při túře John potřebuje, aby protéza dobře držela.Systém Harmony udržuje protézu bezpečně na svém místě. Pahýl, liner a pahýlové lůžko tvoří ucelenou jednotku, která vám umožňuje ovládání protézy díky plnému kontaktu lůžka s pahýlem. Ihned cítíte, když se protézové chodidlo dostane do kontaktu s podložkou, a získáte tak větší bezpečnost chůze a lepší ovládání protézy.

 

 

 

Řízení objemu pahýlu

John bezpečně přechází přes most.Objem pahýlu se může v průběhu dne měnit. Harmony zabraňuje těmto kolísáním a protéza vždy bezpečně drží.

 

 

 

 

 

Malá, lehká a tichá

Bezhlučné a snadné seřízení Harmony E2.Elektronická pumpa Harmony E2 je malá, lehká a velmi klidná i během cyklu odčerpávání vzduchu. A co víc, podtlak lze udržovat, i když pumpu odpojíte kvůli nabíjení.

 

 

 

 

Integrované tlumení rázů

Tanja hraje s dětmi basketbal.S mechanickou pumpou Harmony P4 zajišťuje funkční kroužek komfortní tlumení rázů při každém kroku. Umožňuje přirozené rotační pohyby, které automaticky probíhají při chůzi, zatímco síly působící na pahýl se při chůzi podstatně sníží.

 

 

 

Triton Harmony

Karsten sedí v plachetnici a užívá si dne.Karbonové chodidlo Triton Harmony kombinuje vysokou funkčnost chodidel Triton s technologií Harmony – spousta uživatelů oceňuje hladký odval a vynikající návrat energie, který zachovává energii při chůzi a poskytuje bezpečnost i na hrubém terénu.