Změňte budoucnost

Samolepka Změňte budoucnost
Kvalita našich výrobků a spokojenost uživatelů je pro nás zásadní již více než 100 let. Od roku 1919 jsou naše komponenty pro stavbu protéz a ortéz jak pro uživatele, tak ortotiky-protetiky synonymem pokroku a předpokladem pro prvotřídní vybavení. A protože chceme, aby byly naše produkty takto vnímány i v následujících letech, spustili jsme projekt „Změňte budoucnost“.

Pokud jste ortotik-protetik, máte jedinečnou příležitost podílet se na vývoji našich vybraných produktů. Po zakoupení některého z nich a jeho použití v pomůcce nám můžete na těchto stránkách vyplnit on-line formulář, prostřednictvím kterého se budeme ptát na spokojenost uživatele s produktem, jak se vám s výrobkem pracovalo a co byste na něm případně vylepšil/a. Tyto informace jsou pro nás velmi cenné, a proto vás odměna za vyplňování dotazníků nemine.

Seznam produktů Ottobock, které jsou do projektu začleněny, najdete v sekci Náhled formulářů.

Chcete-li tedy měnit budoucnost, odešlete registrační formulář do projektu, který najdete níže, vyplňujte dotazníky a budoucnost našich produktů bude i ve vašich rukách. Děkujeme.

Chci se zapojit